Dağ Köylerinin Erken Hasat Zeytinyağı

Dağ Köylerinin Erken Hasat Zeytinyağı

Bayındırın Dağ Köylerinin erken hasat zeytinyağları zeytinler yeşilken hasat edilerek direk zeytinyağı fabrikasına sıkıma götürülen özel zeytinlerden elde edilir.Bu zeytinyağları mevsimlerde ki  sıcaklık ve yağmur durumuna göre Kasım ayının ilk haftaları ile Aralık ayının 3. haftasına kadar hasat edilen zeytinlerden elde edilirler.

Zeytinler dağ zeytinliklerine ait oldukları için ilaç yemezler ve doğal kendi şartlarında geişerek olgunlaşırlar.Yeteri kadar yağmur aldıktan sonra yağlanan bu zeytinler çakır ve siyah zeytine dönmeden yeşil ve olgun iken toplanarak yağ fabrikalarına sıkım işlemi için götürülür.Bekletilmeden sıkıma giden ve burada da aynı gün içerisinde sıkılan bu yeşil zeytinlerimizden harika erken hasat zeytinler elde edilir.

Erken hasat zeytinyağları, çimen yeşili rengi ve taze zeytin ile çimen kokusuna benzeyen eşsiz bir kokuya ve çok hoş meyvemsi bir tada sahip olurlar.

Turcomania zeytinyağı Bayındırımızın bu eşsiz lezzetini sizlerin sofrasına ilk elden ,zeytin bahçelerimizden sofralarınıza ulaştırmaktadır.

Keyifli alışverişler dileriz.

Göster:
Sırala:

Turcomania Hafif Lezzet (yumuşak lezzet) Natürel Sızma Zeytinyağı 10 lt

TURCOMANİA BAYINDIR ZEYTİNYAĞLARIMIZIN ÖZELLİKLERİNİ BİLMEK İÇİN MUTLAKA BÜT&U..

385,00TL Vergiler Hariç: 385,00TL